fbpx Oparcia tapicerowane do wózków inwalidzkich marki Kuschall
Akcesoria Akcesoria mobile

Akcesoria

Nie stawiaj ograniczeń własnym potrzebom, mamy wszystko czego potrzebujesz i znacznie więcej.

Tapicerka oparcia

Oparcia tapicerowane do wózków inwalidzkich z naszej oferty zapewniają komfort korzystania ze sprzętu. Sprawdzają się doskonale, gdy używasz wózka przez wiele godzin w ciągu dnia, oparcie jest bowiem bardzo ważnym elementem wózka.

Dzięki temu nie musisz martwić się bólami pleców po długim korzystaniu ze sprzętu. Są to oryginalne produkty marki Kuschall dostępne w wielu wariantach. Pasują one idealnie do różnych modeli wózków inwalidzkich tej samej firmy. Zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Niektóre z nich to produkty stworzone w taki sposób, by uzyskały one jak najmniejszą masę. Dzięki temu są wygodne również w przypadku osób aktywnych, które często podróżują samochodem lub innym rodzajem transportu. Wówczas przenoszenie wózka wraz z tapicerowanym oparciem staje się znacznie łatwiejsze.

Oparcia tapicerowane z naszego asortymentu pasują do konkretnych modeli wózków ze względu na swoje wymiary. Warto dopasować je tak, by zapewnić sobie jak największy komfort użytkowania. Modele o niewielkiej masie idealnie dopełnią lekki wózek inwalidzki. Są wygodne, niezwykle trwałe i pozwalają na swobodne czyszczenie, dlatego można zachować ich pełną higienę. Wybór oparć jest naprawdę szeroki, dlatego każdy najdzie odpowiedni produkt do swoich potrzeb. Zapraszamy!

Akcesoria
kuschall

Standard upholstery

kuschall

Light back

kuschall

Tension velcro adjustable Premium

kuschall

Aero back