fbpx Aktywne wózki inwalidzkie: pojazdy składane oraz z ramą

Nowoczesne wózki inwalidzkie

Oferujemy wózki inwalidzkie składane i takie, które cechują się sztywną ramą. Każdy z nich powstał z dbałością o najmniejsze detale. Zastosowaliśmy w nich nowoczesne technologie, które wyraźnie wpływają na komfort użytkowania. Aktywny wózek inwalidzki jest strzałem w dziesiątkę dla osób chcących żyć normalnie bez względu na swoją niepełnosprawność.

Każdy wózek inwalidzki z naszej oferty różni się od pozostałych. To konstrukcje stworzone w taki sposób, by zapewniać pełen komfort użytkowania. Są estetyczne i niezwykle funkcjonalne. Pozwalają również na stosowanie dowolnych akcesoriów do wózków inwalidzkich, które jeszcze bardziej poprawiają komfort korzystania z wybranego produktu. Są to m.in. dostawki, oparcia czy specjalne rączki. Nowoczesne wózki inwalidzkie z naszego asortymentu mogą być wyposażone w różne udogodnienia, w zależności od Twoich potrzeb. Wiele z nich to produkty automatyczne. Wózki elektryczne inwalidzkie są wygodne w użytkowaniu, zapewniając możliwość pozostania aktywnym niezależnie od typu niepełnosprawności.

Udzielamy także rad dotyczących dofinansowania do wózka inwalidzkiego. W ten sposób możesz zakupić produkt w znacznie niższej cenie. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mogą przeznaczyć pełnej sumy na nabycie takiego sprzętu. Wózek inwalidzki na NFZ w niczym nie różni się od modelu dostępnego w stałej ofercie. Jest jednak znacznie tańszy, pozwalając na prowadzenie aktywnego życia bez ogromnych wydatków. Interesuje Cię wózek inwalidzki z refundacją? Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.