fbpx Aktywne wózki inwalidzkie: pojazdy składane oraz z ramą

Aktywne wózki inwalidzkie

Prowadzimy sprzedaż aktywnych wózków inwalidzkich, które umożliwiają swobodne wykonywanie aktywności ruchowej. Nasze pojazdy zostały zaprojektowane z myślą o dynamicznym trybie życia. Osoba niepełnosprawna nie musi być bowiem skazana na bierność i przebywanie wyłącznie w domu. Aktywny wózek inwalidzki to strzał w dziesiątkę dla osób chcących żyć normalnie mimo swej niepełnosprawności.

Aktywne wózki inwalidzkie: składane i ze sztywną ramą

Oferujemy aktywne wózki inwalidzkie składane i takie, które są wyposażone w sztywne ramy. Każdy z nich powstał z dbałością o najmniejsze detale. Zastosowaliśmy w nich nowoczesne technologie, które pozytywnie wpływają na komfort użytkowania. Każdy wózek inwalidzki z naszej oferty różni się od pozostałych. Sprzedajemy wózki składane Champion i Compact oraz pojazdy ze sztywną ramą THE KSL i K-SERIES.

Oprócz tego, że pojazdy te są bardzo wygodne, funkcjonalne i umożliwiają aktywność ruchową, to cechują się także wysoką estetyką. Pozwalają również na stosowanie dowolnych akcesoriów do wózków inwalidzkich, które jeszcze bardziej poprawiają komfort korzystania z wybranego produktu. Są to między innymi dostawki, tapicerowane oparcia, siedziska, poduszki, koła, opony, podłokietniki czy specjalne rączki do pchania.

Wózki aktywne dla dzieci

Jako firma funkcjonująca już od wielu lat w branży rozumiemy, że dzieci borykające się z niepełnosprawnością również potrzebują aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym i zabawie. Dlatego nasza oferta obejmuje także wózki aktywne dla dzieci, które zostały dostosowane do ich potrzeb i rozwoju. Sprzedawane przez nas wózki aktywne dla dziecka doskonale wspierają mobilność niepełnosprawnych dzieci.

Nowoczesne wózki inwalidzkie

Nowoczesne wózki inwalidzkie z naszego asortymentu mogą być wyposażone w różne udogodnienia, w zależności od Twoich potrzeb. Wiele z nich to produkty automatyczne. Wózki elektryczne inwalidzkie są wygodne w użytkowaniu, zapewniając możliwość pozostania aktywnym niezależnie od typu niepełnosprawności. Odznaczają się również nowoczesnym designem.

Uzyskanie z NFZ refundacji na zakup wózka inwalidzkiego

Uzyskanie refundacji z NFZ na zakup wózka inwalidzkiego to świetny sposób na zaoszczędzenie środków. Dlatego właśnie udzielamy rad dotyczących dofinansowania do wózka inwalidzkiego. Dzięki temu możesz otrzymać produkt, który jest współfinansowany przez NFZ i/oraz PFRON. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mogą przeznaczyć pełnej sumy na nabycie takiego sprzętu.

Wózek inwalidzki refundowany ze środków NFZ kosztuje mniej, jednocześnie pozwalając na prowadzenie aktywnego życia bez ogromnych wydatków. Interesuje Cię wózek inwalidzki z refundacją? Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.