fbpx O PARTNER-MED
Partner

O PARTNER-MED

Firmę "PARTNER" tworzą wyjątkowe osoby: specjaliści i profesjonaliści w swojej dziedzinie, którzy współtworzą naszą misję: być wyjątkowym i niezależnym pomimo istniejących ograniczeń. Posiadamy wyjątkową wiedzę i wieloletnie doświadczenie w doborze, serwisie i eksploatacji wózków inwalidzkich oraz innego sprzętu wymaganego przez osoby z niepełnosprawnością. Dzięki zaangażowaniu uzyskaliśmy akredytację i możliwość reprezentowania firmy INVACARE ( między innymi: wózki inwalidzkie Kuschall, ALBER - systemy wspomagające napęd wózka manualnego, AQUATEC - systemy sanitarne, FLO-TECH i MATRAX - systemy przeciwodleżynowe poduszek i specjalistycznych oparć) w Polsce oferując  profesjonalne doradztwo, dobór właściwego sprzętu oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na oryginalnych komponentach. Jesteśmy autoryzowanym, bezpośrednim i wyłącznym przedstawicielem marki Kuschall Ag w Polsce.

Dysponujemy odpowiednią wiedzą produktową jak i serwisową popartą certyfikatami i akredytacją. Wdrożone przez nas zasady właściwego doboru parametrów wózka inwalidzkiego gwarantują, że każdego klienta traktujemy indywidualnie i staramy się zapewnić mu jak najlepszą obsługę, pomoc, serwis i doradztwo. Rozumiemy ograniczenia wynikające z różnego rodzaju niepełnosprawności więc stworzyliśmy miejsce, w którym skupiamy się na poprawie jakości życia naszych klientów - co jest naszym nadrzędnym celem. Realizujemy zlecenia NFZ, PFRON, współpracujemy z równymi fundacjami i stowarzyszeniami, udzielamy pomocy w finansowaniu zakupionego u nas sprzętu. Decydując się na zakup produktów w naszej firmie otrzymujesz: szeroko rozumiane doradztwo, pełny serwis sprzedażowy - począwszy od właściwego pomiaru parametrów wózka, a skończywszy na czynnościach serwisowych gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

W siedzibie naszej firmy masz możliwość bezpłatnych konsultacji z rehabilitantami i przetestowania różnych produktów począwszy od wózków inwalidzkich, systemów wspomagających napęd, przystawek hand bike, wózków elektrycznych, anatomicznych systemów przeciwodleżynowych. Dysponujemy odpowiednią przestrzenią, parkingiem i zapleczem, abyś w pełni poznał walory użytkowe prezentowanych towarów. Nasza pełna oferta produktowa znajduje się na stronie www.partner-med.pl.

Stworzyliśmy tę firmę, aby dać Ci możliwość wyboru, abyś to Ty stanowił o sobie i miał możliwość poznać rozwiązania, które znacząco poprawią jakość Twojego życia. Cały nasz zespół jest do Twojej dyspozycji i z przyjemnością Ci pomożemy. Możesz liczyć na nasz profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie.

Zadzwoń już teraz i zapytaj nas jak możemy Ci pomóc: tel. 516 293 265 lub 32 733 79 99 lub napisz do nas na biuro@kuschall.eu. Chętnie pomożemy.


Partner - wyłączny dystrybutor Kuschall