fbpx Przystawka E-PILOT do wózka inwalidzkiego | Oferta specjalna

przystawka Alber E-PILOT do wózka inwalidzkiego

przystawka e-pilot do wózka inwalidzkiego

Przystawka e-pilot firmy ALBER do wózka inwalidzkiego zamieni każdy wózek w dynamiczny, sportowy pojazd codziennego użytku zaledwie w kilka sekund. Pojemny akumulator zintegrowany w ramie i mocny silnik koła napędowego doskonale łączy w sobie sportowy design, elegancję i ergonomię. Przystawka e-pilot jest bardzo prosta i łatwa w montażu. Wystarczy podjechać, wpiąć się adapterem w przystawkę i już można cieszyć się swobodą i niezależnością. Przystawka e-pilot do wózka wyposażona jest w duże przednie koło, dzięki czemu pokonywanie krawężników lub jazda w terenie nie stanowi żadnego problemu. E-pilot wspierany jest aplikacją mobilną na telefony komórkowe typu smart. Przystawka kompatybilna jest z każdym wózkiem inwalidzkim marki Kuschall i produkowanym przez INVACARE oraz z wózkami innych producentów.

Cena w ofercie specjalnej to 15 950 zł do 30.11.2020 roku (proszę powołać się na hasło oferta specjalna). Cena końcowa uzależniona jest od wybranych dodatkowych opcji. W cenie zawarty jest montaż, konfiguracja wraz ze szkoleniem z użytkowania.

W skrócie:

  • prędkość do 20 km/h,
  • zasięg do 50 km,
  • waga całkowita 18,4 kg,
  • max. waga użytkownika 100 kg
  • aplikacja na telefon typu smart

Zainteresowany? Chcesz sprawdzić? Potrzebujesz więcej informacji? - Zadzwoń do nas  516 293 265, lub napisz na biuro@kuschall.eu - chętnie Ci pomożemy.