fbpx Serwis wózków inwalidzkich Kuschall: naprawy, konserwacje

Autoryzowany serwis wózków inwalidzkich Kuschall

Wszystkich użytkowników wózków inwalidzkich marki Kuschall, tych nowszych, jak i tych starszych, zapraszamy do skorzystania z usługi naszego autoryzowanego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Stosujemy jasne i proste zasady: przed dokonaniem naprawy ustalamy z klientem zakres prac oraz koszt wykonanej naprawy. Wycena naprawy jest bezpłatna, a osoby, które zakupiły wózek w naszej firmie, mają stały rabat (5%) na usługę serwisową. Informujemy, że stosujemy wyłącznie oryginalne części bezpośrednio zamawiane u producenta, dzięki czemu mamy pewność, że naprawa wykonana przez nas jest w pełni profesjonalna i zgodna z czynnościami serwisowymi określonymi przez producenta. Na wymieniane podzespoły udzielamy rocznej gwarancji.

Jeśli chcesz skorzystać z usług naszego serwisu wózków inwalidzkich Kuschall, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem tel. +48 516 293 265 lub przesłanie zapytania na adres e-mail: d.wilk@kuschall.eu

W celu łatwiejszej identyfikacji prosimy o przygotowanie numeru seryjnego wózka znajdującego się na prawej ramie pod siedziskiem.

 Autoryzowany serwis wózków inwalidzkich Kuschall

Profesjonalny serwis wózków inwalidzkich

W naszym serwisie wózków inwalidzkich dbamy o to, by wszelkie naprawy przebiegały szybko, a zarazem bardzo dokładnie. Z tego powodu usługami zajmują się wykwalifikowani specjaliści. Bazujemy na sprawdzonych, oryginalnych częściach, dlatego naprawy są skuteczne i pozwalają na korzystanie z wózka przez kolejne lata. Poradzimy sobie z każdą usterką – wystarczy opisać nam problem, a my zaproponujemy najlepsze rozwiązanie. Naprawiamy wszystkie modele wózków inwalidzkich marki Kuschall. Możemy doradzić również odnośnie drobnych usterek, które wynikają z niewiedzy samego użytkownika. Działamy szybko i sprawnie, abyś mógł od razu cieszyć się swoim naprawionym wózkiem.

Serwis wózków inwalidzkich to tylko jedna z naszych szerokich usług. Zajmujemy się również sprzedażą wysokiej jakości wyrobów marki Kuschall. Są to m.in. akcesoria do wózków inwalidzkich w wielu odsłonach, które wyraźnie zwiększają komfort korzystania z urządzenia. Oferujemy też same wózki, w wersjach elektrycznych, składanych czy ze sztywną ramą. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem. Sprawdź, co wchodzi w skład aktualnej oferty.