fbpx Autoryzowany serwis wózków inwalidzkich Kuschall | Wózki inwalidzkie Kuschall

Autoryzowany serwis wózków inwalidzkich Kuschall

Wszystkich użytkowników wózków inwalidzkich marki Kuschall, tych nowszych jak i tych starszych zapraszamy do skorzystania z usługi naszego autoryzowanego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Stosujemy jasne i proste zasady: przed dokonaniem naprawy ustalamy z klientem zakres prac oraz koszt wykonanej naprawy. Wycena naprawy jest bezpłatna, a osoby, które zakupiły wózek w naszej firmie mają stały rabat (5%) na usługę serwisową. Informujemy, że stosujemy wyłącznie oryginalne części bezpośrednio zamawiane u producenta, dzięki czemu mamy pewność, że naprawa wykonana przez nas jest w pełni profesjonalna i zgodna z czynnościami serwisowymi określonymi przez producenta. Na wymieniane podzespoły udzielamy rocznej gwarancji.

Jeśli chcesz skorzystać z usług naszego serwisu wózków inwalidzkich Kuschall prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem tel. +48 516 293 265 lub przesłanie zapytania na adres e-mail: d.wilk@kuschall.eu

W celu łatwiejszej identyfikacji prosimy o przygotowanie numeru seryjnego wózka znajdującego się na prawej ramie pod siedziskiem.

 Autoryzowany serwis wózków inwalidzkich Kuschall