fbpx Wózek inwalidzki Kuschall Champion: model składany i hybrydowy

Składany

Champion

WYJĄTKOWY HYBRYDOWY SUPER KOMPAKTOWY

Wózek inwalidzki Kuschall Champion jest wyjątkowy pod każdym względem. Hybrydowa konstrukcja, zapewnia właściwości jezdne zarezerwowane do tej pory dla wózków ze sztywną ramą z wygodą składania. Kuschall Champion posiada multiregulację, dzięki czemu można go dopasować do aktualnych potrzeb jego użytkownika. Regulacjom podlegają: kąt siedziska, kąt pochylenia/odchylenia oparcia, środek ciężkości, wysokość podnóżka i oparcia. Dzięki właściwie dobranym parametrom wózek ten zapewnia wygodę przemieszczania się, bezpieczeństwo użytkowania i prawidłową sylwetkę. Właściwie skonfigurowany oferuje niezależność i nieograniczone możliwości podróżowania. Szczególnie pokochają go ci, którzy często podróżują, używając transportu samochodowego, samolotowego czy każdego innego, w którym jest limitowane miejsce na bagaż. Dzięki opatentowanemu systemowi składania i opcji SK wózek inwalidzki Kuschall Champion po złożeniu jest najmniejszym wózkiem na świecie. Z pewnością docenisz jego mistrzowskie możliwości. Wózek inwalidzki Kuschall Champion jest idealnym towarzyszem podróży dostosowanym do każdego rodzaju niepełnosprawności.

Aktualna informacja dotycząca ceny wózka w standardowej konfiguracji oraz opcji ponadstandardowych znajduje się w formularzu zamówienia na dole strony.

Refundacja NFZ, PCPR.

Kuchall Champion

Wózek inwalidzki Kuschall Champion

Wózek inwalidzki Kuschall Champion pozwala na łatwe złożenie, dlatego trafia on w gusta osób mobilnych. Umożliwia stosowanie wszędzie tam, gdzie konieczne jest zajęcie jak najmniejszej przestrzeni. Ponadto jest to produkt funkcjonalny i bardzo wygodny. Możesz z powodzeniem korzystać z niego przez wiele godzin w trakcie dnia. To doskonała wiadomość dla osób aktywnych, które nie chcą rezygnować z codziennych zajęć i być niezależne. Nasz wózek inwalidzki ze składanym oparciem został wykonany z zastosowaniem nowoczesnych technologii, dlatego trafia w gusta osób stawiających na współczesne, funkcjonalne rozwiązania.

Co więcej, wózek Kuschall Champion można również połączyć z licznymi dodatkami tego samego producenta, które znajdziesz w naszym sklepie. Są to akcesoria do wózków inwalidzkich stworzone z myślą o użytkownikach, którzy stawiają na funkcjonalność i wygodę. Dzięki temu niezwykle kompaktowy model Kuschall Champion staje się jeszcze wygodniejszy. Zapewnia komfort wszędzie tam, gdzie jest on niezbędny. Oferujemy wózki inwalidzkie tworzone na zamówienie, dostosowując je do parametrów i wymagań danego użytkownika. Dzięki temu możesz stać się posiadaczem sprzętu skrojonego idealnie pod Twoje oczekiwania.