fbpx Wózek inwalidzki ze składanym oparciem – Kuschall Cahmpion

Składany

Champion

WYJĄTKOWY HYBRYDOWY SUPER KOMPAKTOWY

Wózek inwalidzki Kuschall Champion jest wyjątkowy pod każdym względem. Hybrydowa konstrukcja, zapewnia właściwości jezdne zarezerwowane do tej pory dla wózków ze sztywną ramą z wygodą składania. Kuschall Champion posiada multiregulację, dzięki czemu można go dopasować do aktualnych potrzeb jego użytkownika. Regulacjom podlegają: kąt siedziska, kąt pochylenia/odchylenia oparcia, środek ciężkości, wysokość podnóżka i oparcia. Dzięki właściwie dobranym parametrom wózek ten zapewnia wygodę przemieszczania się, bezpieczeństwo użytkowania i prawidłową sylwetkę. Właściwie skonfigurowany oferuje niezależność i nieograniczone możliwości podróżowania. Szczególnie pokochają go ci, którzy często podróżują, używając transportu samochodowego, samolotowego czy każdego innego, w którym jest limitowane miejsce na bagaż. Dzięki opatentowanemu systemowi składania i opcji SK wózek inwalidzki Kuschall Champion po złożeniu jest najmniejszym wózkiem na świecie. Z pewnością docenisz jego mistrzowskie możliwości. Wózek inwalidzki Kuschall Champion jest idealnym towarzyszem podróży dostosowanym do każdego rodzaju niepełnosprawności.

Aktualna informacja dotycząca ceny wózka w standardowej konfiguracji oraz opcji ponadstandardowych znajduje się w formularzu zamówienia na dole strony.

Refundacja NFZ, PCPR.

Kuchall Champion

Wózek inwalidzki Kuschall Champion

Wózek inwalidzki Kuschall Champion pozwala na łatwe złożenie, dlatego trafia on w gusta osób mobilnych. Umożliwia stosowanie wszędzie tam, gdzie konieczne jest zajęcie jak najmniejszej przestrzeni. Ponadto jest to produkt funkcjonalny i bardzo wygodny. Możesz z powodzeniem korzystać z niego przez wiele godzin w trakcie dnia. To doskonała wiadomość dla osób aktywnych, które nie chcą rezygnować z codziennych zajęć i być niezależne. Nasz wózek inwalidzki ze składanym oparciem został wykonany z zastosowaniem nowoczesnych technologii, dlatego trafia w gusta osób stawiających na współczesne, funkcjonalne rozwiązania.

Co więcej, wózek Kuschall Champion można również połączyć z licznymi dodatkami tego samego producenta, które znajdziesz w naszym sklepie. Są to akcesoria do wózków inwalidzkich stworzone z myślą o użytkownikach, którzy stawiają na funkcjonalność i wygodę. Dzięki temu niezwykle kompaktowy model Kuschall Champion staje się jeszcze wygodniejszy. Zapewnia komfort wszędzie tam, gdzie jest on niezbędny. Oferujemy wózki inwalidzkie tworzone na zamówienie, dostosowując je do parametrów i wymagań danego użytkownika. Dzięki temu możesz stać się posiadaczem sprzętu skrojonego idealnie pod Twoje oczekiwania.