fbpx Wózek inwalidzki Kuschall K-Series: modułowy, spersonalizowany

Sztywna rama

K-series

KULTOWY MODUŁOWY DYNAMICZNY

Kultowy już wózek inwalidzki Kuschall K-Series jest sumą swoich poprzedników, łączy w sobie to co najlepsze z przeszłości z nową wizją przyszłości. Sylwetka: kultowa. Technika: modułowa. Design: dynamiczny. Unikalna konstrukcja umożliwia dopasowanie do każdego rodzaju niepełnosprawności. Wózek inwalidzki Kuschall K-Series ma następujące regulacje: kąt siedziska (odpowiedzialny za wygodę i bezpieczeństwo), wysokości siedziska z przodu (łatwość przesiadania) oraz z tyłu, pochylenia lub odchylenia oparcia (6 pozycji oparcia, istotne dla osób z niską stabilizacją tułowia), środka ciężkości: od bardzo aktywnego, po bezpiecznie pasywny (5 pozycji odpowiedzialnych za wprowadzenie wózka w balans i bezpieczeństwo jazdy), wysokości podnóżka oraz oparcia (zapewnienie prawidłowej sylwetki i komfort podparcia pleców). Hydroformowana, otwarta rama w kącie zgięcia 75 lub 90 stopni może być w kształcie litery "V" lub "U" odpowiada za właściwe ułożenie nóg na podnóżku. Wszystkie te parametry są konfigurowalne, natomiast układ jezdny jest stały, dzięki czemu Twój wózek inwalidzki Kuschall K-Series ma zawsze doskonałe właściwości jezdne: łatwe napędzanie, idealne prowadzenie, zwrotność i lekkość toczenia się. Wózek inwalidzki Kuschall K-Series dobrany zgodnie ze sztuką jest odpowiedni dla każdego rodzaju niepełnosprawności, a odpowiednio skonfigurowany pozwala żyć pełnią życia – bez ograniczeń.

Wózek inwalidzki spersonalizowany to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają funkcjonalnego produktu idealnie dopasowanego do budowy ich sylwetki. W ten sposób można zapewnić maksymalny komfort użytkowania. Wózek z regulowanym podnóżkiem pozwala również na zmienianie parametrów w taki sposób, by dostosowywać je do swoich aktualnych potrzeb. To sprzęt bardzo elastyczny, który umożliwia korzystanie zgodnie z własnymi preferencjami. W połączeniu z odpowiednimi akcesoriami do wózków inwalidzkich gwarantuje on komfort użytkowania bez względu na okoliczności. Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są oryginalne, dzięki czemu zapewniają sprawne działanie przez długi czas, niezależnie od typu niepełnosprawności. To sprawdzone wyroby prosto od znanej i cenionej marki Kuschall.

Aktualna informacja dotycząca ceny wózka w standardowej konfiguracji oraz opcji ponadstandardowych znajduje się w formularzu zamówienia na dole strony.

Refundacja NFZ, PCPR.

Kuschall K-series

Wózek inwalidzki modułowy, czyli wygoda

Wózek inwalidzki modułowy gwarantuje komfort użytkowania w każdych okolicznościach. Wszystko ze względu na możliwość zmieniania jego parametrów w taki sposób, by dostosować do wzrostu i masy ciała danej osoby oraz jej aktualnych potrzeb. Oparcie, siedzisko czy podnóżek pozwalają na łatwe regulowanie, dlatego ten rodzaj wózka trafia w gusta miłośników elastycznych, funkcjonalnych rozwiązań. W razie jakichkolwiek pytań związanych z modelem K-Series możesz skontaktować się z nami, a my rozwiejemy Twoje wątpliwości.