fbpx Wózek inwalidzki KSL: lekki, kompaktowy, elegancki, indywidualny

Sztywna rama

THE KSL

Wózek inwalidzki lekki - elegancja szyta na miarę

Elegancja jest podstawą modelu KSL. Niezrównana jakość i czysty, minimalistyczny design to pełne doświadczenie firmy Küschall. Zaprojektowany dla świadomych użytkowników, znających swoje możliwości. Na etapie indywidualnego konfigurowania ustala się odpowiednią dla użytkownika szerokość i głębokość siedziska, kąt pochylenia oraz środek ciężkości, które pozostają niezmienne. Ten niezwykle lekki wózek inwalidzki jest uosobieniem czystego piękna, a całkowicie zespolona hydroformowana rama zapewnia niezwykłą sztywność i pełną gracji jazdę bez wysiłku. To właśnie Kuschall Super Lekki. Wózek inwalidzki Kuschall KSL dobrany zgodnie ze sztuką jest odpowiedni dla każdego rodzaju niepełnosprawności, a odpowiednio skonfigurowany pozwala żyć pełnią życia – bez ograniczeń.

Możliwość spersonalizowania wózka sprawia, że pozwala on na komfortowe korzystanie przez wszystkie osoby, bez względu na ich wzrost, masę ciała czy niepełnosprawność. To dobra wiadomość dla tych, którzy cenią sobie wygodę i funkcjonalność. Dbamy o to, by gotowy wózek był idealnie dopasowany do potrzeb danego użytkownika. Z tego powodu przed przygotowaniem konkretnego egzemplarza prosimy o podanie niezbędnych wymiarów oraz innych parametrów. Dzięki temu nasze nowoczesne wózki inwalidzkie trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających użytkowników. W przypadku modelu KSL znaczenie ma także lekkość, która wyróżnia ten wariant spośród innych urządzeń dostępnych w naszym sklepie.

Aktualna informacja dotycząca ceny wózka w standardowej konfiguracji oraz opcji ponadstandardowych znajduje się w formularzu zamówienia na dole strony.

Refundacja NFZ, PCPR.

ksl

Lekki wózek inwalidzki idealny do transportu

Lekki wózek inwalidzki pozwala na łatwe transportowanie. Jest to więc idealny wybór dla osób aktywnych, które często podróżują. Wystarczy złożyć go i przenieść w dowolne miejsce. Mała masa nie sprawia jednak, że jest on niestabilny. Wręcz przeciwnie – pozwala on na komfortowe korzystanie każdego dnia. Jeśli chodzi o nasz wózek inwalidzki, lekki stelaż idzie również w parze z kompaktowymi wymiarami. To doskonałe rozwiązanie dla wymagających, szczególnie tych, którzy często podróżują i szukają wózka łatwego w transportowaniu. Możemy również spersonalizować wymiary wózka, dostosowując je do Twoich potrzeb.