fbpx Wózek inwalidzki na nfz z refundacją | Kontakt z Kuschall

Wyłączny, Autoryzowany przedstawiciel wózków inwalidzkich marki  Kuschall w Polsce

Kuschall

CENTRUM ADAPTACJI DO NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

PARTNER MED POLSKA sp. z o.o.

 
ul. Chorzowska 30 C, 41-910 Bytom
kom.+ 48 516 293 265, tel. 32 733 79 99
 
www.kuschall.eu
 
czynne:
pon-pt: 8:00 - 16:00

Salon wystawowy Warszawa

ul. Górczewska 47

01-401 Warszawa

Dominik Nawara tel.: +48 603 590 213 

d.nawara@partner-med.pl

 

Salon wystawowy Wieluń

ul. Zamenhofa 9

38-300 Wieluń

Alicja Wójcik tel.: +48 501 339 397 

a.wojcik@partner-med.pl

 

Salon wystawowy Bydgoszcz

ul. Ludwika Solskiego 15

85-125 Bydgoszcz

Michał Kornaś tel.: +48 503 711 911

m.kornas@partner-med.pl

Refundacja NFZ, PCPR, PFRON


Partner - wyłączny dystrybutor Kuschall

 

Firmę "PARTNER" tworzą wyjątkowe osoby: specjaliści i profesjonaliści w swojej dziedzinie, którzy akceptują i współtworzą naszą misję: "jesteśmy po to, aby oferować wyjątkowe produkty poprawiające jakość życia osób z niepełnosprawnościami po to, aby stały się one bardziej niezależne pomimo istniejących ograniczeń". Posiadamy wyjątkową wiedzę i wieloletnie doświadczenie w doborze, serwisie i eksploatacji wózków inwalidzkich oraz innego sprzętu wymaganego przez osoby z niepełnosprawnością. Dzięki zaangażowaniu uzyskaliśmy akredytację i możliwość reprezentowania firmy INVACARE ( między innymi: wózki inwalidzkie Kuschall 2.0, ALBER - systemy wspomagające napęd wózka manualnego, FLO-TECH i MATRAX - systemy przeciwodleżynowe poduszek i specjalistycznych oparć, AQUATEC - systemy sanitarne) w Polsce oferując profesjonalne doradztwo, dobór właściwego sprzętu oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na oryginalnych komponentach. Jesteśmy autoryzowanym, bezpośrednim i wyłącznym przedstawicielem marki Kuschall Ag w Polsce.

Dysponujemy odpowiednią wiedzą produktową jak i serwisową popartą certyfikatami i akredytacją. Wdrożone przez nas zasady właściwego doboru parametrów wózka inwalidzkiego gwarantują, że każdego klienta traktujemy indywidualnie i staramy się zapewnić mu jak najlepszą obsługę, pomoc, serwis i doradztwo. Rozumiemy ograniczenia wynikające z różnego rodzaju niepełnosprawności więc stworzyliśmy miejsce, w którym skupiamy się na poprawie jakości życia naszych klientów - co jest naszym nadrzędnym celem. Realizujemy zlecenia NFZ i dopłaty PCPR, PFRON, współpracujemy z równymi fundacjami i stowarzyszeniami, udzielamy pomocy w finansowaniu zakupionego u nas sprzętu. Decydując się na zakup produktów w naszej firmie otrzymujesz: szeroko rozumiane doradztwo, pełny serwis sprzedażowy - począwszy od właściwego pomiaru parametrów wózka, a skończywszy na czynnościach serwisowych gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

W siedzibie naszej firmy masz możliwość bezpłatnych konsultacji z rehabilitantami i przetestowania różnych produktów począwszy od wózków inwalidzkich, systemów wspomagających napęd, przystawek hand bike, wózków elektrycznych, anatomicznych systemów przeciwodleżynowych. Dysponujemy odpowiednią przestrzenią, parkingiem i zapleczem, abyś w pełni poznał walory użytkowe prezentowanych towarów. Nasza pełna oferta produktowa znajduje się na stronie www.partner-med.pl lub kliknij w zakładkę PEŁNA OFERTA na górze strony.

Stworzyliśmy tę firmę, aby dać Ci możliwość wyboru, abyś to Ty stanowił o sobie i miał możliwość poznać rozwiązania, które znacząco poprawią jakość Twojego życia. Cały nasz zespół jest do Twojej dyspozycji i z przyjemnością Ci pomożemy. Możesz liczyć na nasz profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie.

Dofinansowanie do wózka inwalidzkiego

Nasza firma współpracuje z instytucjami oraz fundacjami, dzięki czemu pacjent otrzymuje dofinansowanie do wózka inwalidzkiego. Zakup wózka inwalidzkiego może być częściowo lub w całości pokryty ze środków NFZ lub innych organizacji. NFZ w ramach refundacji dopłaca kwotę od 600 do 4500 zł. Doskonale wiemy, że zakup sprzętu, który będzie maksymalnie zabezpieczał potrzeby jego użytkownika oraz będzie komfortowy i bezpieczny, wiąże się ze zwiększonym nakładem finansowym. Dlatego warto ubiegać się o zakup wózka inwalidzkiego z refundacją oraz korzystać z pomocy stowarzyszeń. 

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące zakupu wózka inwalidzkiego z refundacją, zachęcamy do kontaktowania się z naszą firmą.

Zespół

Janusz Szmidt
Wspólnik,
specjalista doboru sprzętu
tel.: 506 088 003
j.szmidt@kuschall.eu
Partner - wyłączny dystrybutor Kuschall
Marcin Banyś
Wspólnik,
specjalista doboru sprzętu
tel.: 508 564 506
m.banys@kuschall.eu
Daniel Wilk
Fizjoterapeuta,
specjalista ds. doboru sprzętu, serwis.
tel.: 516 293 265
d.wilk@kuschall.eu
Alicja Wójcik
Fizjoterapeutka,
specjalista ds. doboru sprzętu
tel.: 501 399 397
a.wojcik@partner-med.pl
Anna Foltyn
Office Manager,
rozliczenia NFZ
tel.: 516 293 265
biuro@kuschall.eu
Adam Czyż
Specjalista ds. doboru sprzętu,
cały kraj
tel.: 668 442 572
a.czyz@partner-med.pl
Michał Kornaś
Specjalista ds. doboru sprzętu,
woj.kujawsko-pomorskie i okolice
tel.: 503 711 911
m.kornas@kuschall.eu
Damian Iskrzycki

IT
tel.: 501 495 478
d.iskrzycki@kuschall.eu

Partner - wyłączny dystrybutor Kuschall