fbpx Kontakt z wyłącznym dystrybutorem wózków inwalidzkich Kuschall

Wyłączny, Autoryzowany przedstawiciel wózków inwalidzkich marki  Kuschall w Polsce

Kuschall

CENTRUM ADAPTACJI DO NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

PARTNER MED POLSKA sp. z o.o.

 
ul. Chorzowska 30 C, 41-910 Bytom
kom.+ 48 516 293 265, tel. 32 733 79 99
 
www.kuschall.eu
 
czynne:
pon-pt: 8:00 - 16:00

Salon wystawowy Warszawa

ul. Górczewska 47

01-401 Warszawa

Dominik Nawara tel.: +48 603 590 213 

d.nawara@partner-med.pl

 

Salon wystawowy Wieluń

ul. Zamenhofa 9

38-300 Wieluń

Alicja Wójcik tel.: +48 501 339 397 

a.wojcik@partner-med.pl

 

Salon wystawowy Bydgoszcz

ul. Ludwika Solskiego 15

85-125 Bydgoszcz

Michał Kornaś tel.: +48 503 711 911

m.kornas@partner-med.pl

Refundacja NFZ, PCPR, PFRON


Partner - wyłączny dystrybutor Kuschall

 

Firmę "PARTNER" tworzą wyjątkowe osoby: specjaliści i profesjonaliści w swojej dziedzinie, którzy akceptują i współtworzą naszą misję: "jesteśmy po to, aby oferować wyjątkowe produkty poprawiające jakość życia osób z niepełnosprawnościami po to, aby stały się one bardziej niezależne pomimo istniejących ograniczeń". Posiadamy wyjątkową wiedzę i wieloletnie doświadczenie w doborze, serwisie i eksploatacji wózków inwalidzkich oraz innego sprzętu wymaganego przez osoby z niepełnosprawnością. Dzięki zaangażowaniu uzyskaliśmy akredytację i możliwość reprezentowania firmy INVACARE ( między innymi: wózki inwalidzkie Kuschall 2.0, ALBER - systemy wspomagające napęd wózka manualnego, FLO-TECH i MATRAX - systemy przeciwodleżynowe poduszek i specjalistycznych oparć, AQUATEC - systemy sanitarne) w Polsce oferując profesjonalne doradztwo, dobór właściwego sprzętu oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na oryginalnych komponentach. Jesteśmy autoryzowanym, bezpośrednim i wyłącznym przedstawicielem marki Kuschall Ag w Polsce.

Dysponujemy odpowiednią wiedzą produktową jak i serwisową popartą certyfikatami i akredytacją. Wdrożone przez nas zasady właściwego doboru parametrów wózka inwalidzkiego gwarantują, że każdego klienta traktujemy indywidualnie i staramy się zapewnić mu jak najlepszą obsługę, pomoc, serwis i doradztwo. Rozumiemy ograniczenia wynikające z różnego rodzaju niepełnosprawności więc stworzyliśmy miejsce, w którym skupiamy się na poprawie jakości życia naszych klientów - co jest naszym nadrzędnym celem. Realizujemy zlecenia NFZ i dopłaty PCPR, PFRON, współpracujemy z równymi fundacjami i stowarzyszeniami, udzielamy pomocy w finansowaniu zakupionego u nas sprzętu. Decydując się na zakup produktów w naszej firmie otrzymujesz: szeroko rozumiane doradztwo, pełny serwis sprzedażowy - począwszy od właściwego pomiaru parametrów wózka, a skończywszy na czynnościach serwisowych gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

W siedzibie naszej firmy masz możliwość bezpłatnych konsultacji z rehabilitantami i przetestowania różnych produktów począwszy od wózków inwalidzkich, systemów wspomagających napęd, przystawek hand bike, wózków elektrycznych, anatomicznych systemów przeciwodleżynowych. Dysponujemy odpowiednią przestrzenią, parkingiem i zapleczem, abyś w pełni poznał walory użytkowe prezentowanych towarów. Nasza pełna oferta produktowa znajduje się na stronie www.partner-med.pl lub kliknij w zakładkę PEŁNA OFERTA na górze strony.

Stworzyliśmy tę firmę, aby dać Ci możliwość wyboru, abyś to Ty stanowił o sobie i miał możliwość poznać rozwiązania, które znacząco poprawią jakość Twojego życia. Cały nasz zespół jest do Twojej dyspozycji i z przyjemnością Ci pomożemy. Możesz liczyć na nasz profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie.

Dofinansowanie do wózka inwalidzkiego

Nasza firma współpracuje z instytucjami oraz fundacjami, dzięki czemu pacjent otrzymuje dofinansowanie do wózka inwalidzkiego. Zakup wózka inwalidzkiego może być częściowo lub w całości pokryty ze środków NFZ lub innych organizacji. NFZ w ramach refundacji dopłaca kwotę od 600 do 4500 zł. Doskonale wiemy, że zakup sprzętu, który będzie maksymalnie zabezpieczał potrzeby jego użytkownika oraz będzie komfortowy i bezpieczny, wiąże się ze zwiększonym nakładem finansowym. Dlatego warto ubiegać się o zakup wózka inwalidzkiego z refundacją oraz korzystać z pomocy stowarzyszeń. 

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące zakupu wózka inwalidzkiego z refundacją, zachęcamy do kontaktowania się z naszą firmą.

Zespół

Janusz Szmidt
Wspólnik,
specjalista doboru sprzętu
Partner - wyłączny dystrybutor Kuschall
Marcin Banyś
Wspólnik,
specjalista doboru sprzętu
Daniel Wilk
Fizjoterapeuta,
specjalista ds. doboru sprzętu, serwis.
Alicja Wójcik
Fizjoterapeutka,
specjalista ds. doboru sprzętu
Anna Foltyn
Office Manager,
rozliczenia NFZ
Adam Czyż
Specjalista ds. doboru sprzętu,
cały kraj
Michał Kornaś
Specjalista ds. doboru sprzętu,
woj.kujawsko-pomorskie i okolice
Damian Iskrzycki

IT

Partner - wyłączny dystrybutor Kuschall