fbpx Wózek inwalidzki Kuschall Compact: model całkowicie regulowany

Składany

Compact

NIEZAWODNY FUNKCJONALNY KLASYCZNY

Wózek inwalidzki Kuschall Compact jest absolutnym standardem niezawodności, wysokiej jakości wykonania i wyjątkowej funkcjonalności. Połączenie tradycji z nowoczesną technologią formowania ramy sprawia, że Kuschall Compact ma niesamowite właściwości jezdne oraz zapewnia wysoki komfort i możliwość dopasowania do potrzeb i stylu życia jego użytkownika. Dzięki bogatemu wachlarzowi regulacji może być wózkiem bardzo aktywnym lub bezpiecznym, oferującym elegancję designu i lekkość prowadzenia. Ten model składa się jednym palcem, absolutnie bez wysiłku. Odchylane, zdejmowane podnóżki docenią szczególnie osoby, które wymagają, by wózek podjechał jak najbliżej do łóżka, toalety, aby ułatwić zejście. Kuschall Champion może również mieć odchylane podnóżki zamontowane na stałe, co ułatwia zsiadanie lub odpychanie się od podłoża nogami. Posiada pełną regulację parametrów wózka, a ich właściwa konfiguracja zapewnia optymalną sylwetkę na wózku, bezpieczeństwo użytkowania i wysoki komfort siedzenia. Ten klasyczny model po odpowiedniej konfiguracji jest odpowiedni do wszystkich rodzajów niepełnosprawności, dla młodszych i starszych użytkowników, dla aktywnych i wymagających większej opieki mężczyzn i kobiet.

Aktualna informacja dotycząca ceny wózka w standardowej konfiguracji oraz opcji ponadstandardowych znajduje się w formularzu zamówienia na dole strony.

Refundacja NFZ, PCPR.

Kuschall Compact

Wózki inwalidzkie w funkcjonalnym wydaniu

Każdy wózek inwalidzki z naszej oferty cechuje się niesamowitą funkcjonalnością. To produkty wykonane z zastosowaniem nowoczesnych technik. Pozwalają na bezproblemowe korzystanie przez osoby o różnym stopniu niepełnosprawności. Sprawdzają się doskonale wszędzie tam, gdzie konieczne jest zastosowanie wózka z możliwością regulacji poszczególnych jego elementów.

Dostępne wózki inwalidzkie pochodzą od Światowego lidera rynku Invacare, w skład którego wchodzi marka premium Kuschall, pozwalają na bezpieczne i komfortowe korzystanie przez osoby aktywne. Dzięki temu nie musisz rezygnować ze swojego codziennego rytmu dnia pomimo niepełnosprawności.

Oferujemy wózek inwalidzki z regulowanym podnóżkiem pozwalający na dostosowanie do wzrostu danej osoby. Został on wyposażony w nowoczesne technologie, które pozwalają na zachowanie odpowiedniego kierunku jazdy. Jeśli chodzi o nasz wózek inwalidzki, sztywna konstrukcja oraz brak jakichkolwiek luzów zmniejsza zmęczenie jego użytkownika. Jest to więc idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy często korzystasz z wózka, pokonując nim wiele kilometrów.

Oferujemy wózki z możliwością dostosowania do masy ciała oraz wzrostu danej osoby. Skontaktuj się z nami i omów szczegóły dotyczące naszych produktów.